Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwery i sieci » Sieci przewodowe » pozostałe » 1420-16G Switch JH016A - Limited Lifetime Warranty
1420-16G Switch JH016A - Limited Lifetime Warranty-25215211420-16G Switch JH016A - Limited Lifetime Warranty-25215221420-16G Switch JH016A - Limited Lifetime Warranty-2521523
1420-16G Switch JH016A - Limited Lifetime Warranty-2521521
1420-16G Switch JH016A - Limited Lifetime Warranty-2521522
1420-16G Switch JH016A - Limited Lifetime Warranty-2521523

1420-16G Switch JH016A - Limited Lifetime Warranty

Kod producenta:JH016A | EAN: 888793057919

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 13,50 zł

Numer katalogowy: NUHPESW16000003

Kod producenta: JH016A

Stan magazynowy: 2 szt.

Kod EAN: 888793057919

Waga: 1.2

Wymiary: 26,6 x 16,2 x 4,4 cm

Typ obudowy: Desktop (PC/Switche)

Architektura sieci (switche): GigabitEthernet

Bufor pamięci (switche): 1

Klasa przełącznika: Niezarządzalny

Liczba portów 10/100 Mbps: Brak

Liczba portów 10/100/1000 Mbps: 16

Liczba portów PoE (PoE + PoE+): Brak

Liczba portów PoE+: Brak

Warstwa przełączania (switche): L2

Zastosowanie (switche): Dom i małe biuro (do 16 portów)

Liczba portów SFP: Brak

Liczba portów 10Gb: Brak

Liczba portów SFP+: Brak

Przepustowość (switche Gbps): 32

Prędkość przekazywania (Mpps): 23.8

Liczba portów QSFP+: Brak

Liczba portów COMBO: Brak

Bufor pakietów: 512

Cena brutto: 575,99 zł

Cena netto: 468,28 zł

Historia ceny

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Seria przełączników HP 1420 obejmuje niezarządzane przełączniki Gigabit Ethernet dla małych firm i innych użytkowników poszukujących gotowych do natychmiastowej pracy podstawowych rozwiązań obsługujących łączność warstwy 2, w tym niedrogie modele PoE+ i modele z łączami nadrzędnymi 10 GbE. Seria przełączników HP 1420 obejmuje cztery modele: 16-portowy 10/100/1000, 24-portowy 10/100/1000 z 2 portami SFP Gigabit, 24-portowy 10/100/1000 z 12 portami obsługującymi PoE+ (PoE 124 W przystępnej cenie) i 24-portowy 10/100/1000 z dwoma portami SFP+ 10 GbE .

Wszystkie modele są konstrukcjami bez wentylatorów. Urządzenia są objęte wieczystą ograniczoną gwarancją i całodobowym (24x7) wsparciem telefonicznym przez pierwsze trzy lata eksploatacji.

Architektura sieci (switche):GigabitEthernet
Bufor pakietów:512
Bufor pamięci (switche):1
Klasa przełącznika:Niezarządzalny
Liczba portów 10/100 Mbps:Brak
Liczba portów 10/100/1000 Mbps:16
Liczba portów 10Gb:Brak
Liczba portów COMBO:Brak
Liczba portów PoE (PoE + PoE+):Brak
Liczba portów PoE+:Brak
Liczba portów QSFP+:Brak
Liczba portów SFP:Brak
Liczba portów SFP+:Brak
Prędkość przekazywania (Mpps):23.8
Przepustowość (switche Gbps):32
Typ obudowy:Desktop (PC/Switche)
Waga:1.2
Warstwa przełączania (switche):L2
Wymiary:26,6 x 16,2 x 4,4 cm
Zastosowanie (switche):Dom i małe biuro (do 16 portów)

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Pozostałe produkty z kategorii
Przełącznik LS1005G  5x1GB-3017723

Przełącznik LS1005G 5x1GB

64,99 zł brutto52,84 zł netto
szt. Do koszyka
Kamera WIFIKIT-D4-4CH-2999196

Kamera WIFIKIT-D4-4CH

1 389,99 zł brutto1 130,07 zł netto
szt. Do koszyka
Moduł SFP+ 10G 1570nm single 10km LC -3058952

Moduł SFP+ 10G 1570nm single 10km LC

626,99 zł brutto509,75 zł netto
szt. Do koszyka
1PT GIGABIT POWERLINE AV2 BNDL  PL1000

1PT GIGABIT POWERLINE AV2 BNDL PL1000

388,99 zł brutto316,25 zł netto
szt. Do koszyka
Moduł SFP SM331T 1000BASE-T RJ45 -3006308

Moduł SFP SM331T 1000BASE-T RJ45

94,99 zł brutto77,23 zł netto
szt. Do koszyka
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIES
Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony. Są to między innymi pliki cookie pozwalające pamiętać użytkownika w ciągu jednej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, z sesji na sesję. Ich zadaniem jest umożliwienie działania koszyka i procesu realizacji zamówienia, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniami i w przestrzeganiu przepisów.
Pliki cookie funkcjonalne pomagają nam poprawiać efektywność prowadzonych działań marketingowych oraz dostosowywać je do Twoich potrzeb i preferencji np. poprzez zapamiętanie wszelkich wyborów dokonywanych na stronach.
Pliki analityczne cookie pomagają właścicielowi sklepu zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzi w interakcję ze sklepem, poprzez anonimowe zbieranie i raportowanie informacji. Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony.
Pliki cookie reklamowe służą do promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń. W tym celu możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Celem jest aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach naszego sklepu internetowego.
ZATWIERDZAM
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
USTAWIENIA
ZGADZAM SIĘ