Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Serwery i sieci » Sieci przewodowe » pozostałe » *1-Local/Remote Single VGA KVM over IP Switch
*1-Local/Remote Single VGA KVM over IP Switch

*1-Local/Remote Single VGA KVM over IP Switch

Kod producenta:CN9000 | EAN: 4710469340680

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Numer katalogowy: NUATNTKCN9000AT

Kod producenta: CN9000

Stan magazynowy: 1 szt.

Kod EAN: 4710469340680

Cena brutto: 4 297,99 zł

Cena netto: 3 494,30 zł

Historia ceny

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.


Pozostałe produkty z kategorii
USB HUB Genesis Mouse Bungee VANAD 300-3013231

USB HUB Genesis Mouse Bungee VANAD 300

97,99 zł brutto79,67 zł netto
szt. Do koszyka
Moduły SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 40km single mode-3059009

Moduły SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 40km single mode

137,99 zł brutto112,19 zł netto
szt. Do koszyka
*EXTRALINK POE INJECTOR 12 PORT GIGABIT -3061995

*EXTRALINK POE INJECTOR 12 PORT GIGABIT

366,99 zł brutto298,37 zł netto
szt. Do koszyka
Przełącznik Smart DGS-1100-24V2 24xGE -2781610

Przełącznik Smart DGS-1100-24V2 24xGE

662,99 zł brutto539,02 zł netto
szt. Do koszyka
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIES
Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony. Są to między innymi pliki cookie pozwalające pamiętać użytkownika w ciągu jednej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, z sesji na sesję. Ich zadaniem jest umożliwienie działania koszyka i procesu realizacji zamówienia, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniami i w przestrzeganiu przepisów.
Pliki cookie funkcjonalne pomagają nam poprawiać efektywność prowadzonych działań marketingowych oraz dostosowywać je do Twoich potrzeb i preferencji np. poprzez zapamiętanie wszelkich wyborów dokonywanych na stronach.
Pliki analityczne cookie pomagają właścicielowi sklepu zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzi w interakcję ze sklepem, poprzez anonimowe zbieranie i raportowanie informacji. Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony.
Pliki cookie reklamowe służą do promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń. W tym celu możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Celem jest aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach naszego sklepu internetowego.
ZATWIERDZAM
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
USTAWIENIA
ZGADZAM SIĘ